Ak Halat Sanayi | Tel: +90 (224) 362 54 71

Ak Halat Sanayi

Kurumsal
Şirketimiz 1990 yılında Maliye Bakanlığı bünyesinde uzun süre Gelirler Kontrolörü olarak çalışmış ortaklar tarafından Ankara’da kurulmuş olup konusunda uzman ve deneyim sahibi mali müşavir, denetçi ve diğer elemanlarla birlikte toplam 15’e yakın kadrosuyla, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere 3568 Sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu kapsamında denetim, tasdik, danışmanlık ve diğer hizmetleri veren uzman bir kuruluştur.

Muhasebe; Genel olarak bilinen bir kavram olmaktan çıkarak hızla önem kazanan bir kurum haline gelmektedir. Hala değişimleri devam etmekte olup 2013 yılından sonra gerçekleşmesi beklenen yaptırımlarla daha da önemli hale gelecektir. Burada mükellef konumundaki vatandaşların yapacağı en önemli şey bu değişimi takip ederek her vatandaşın bilmesi genel ödevlerini bilmeleridir.

Sitemizde; hiçbir bilgisi olmayan vatandaştan bilgi sahibi olan vatandaşa kadar her kesime ulaşmayı hedef aldık.Kendi mükelleflerimiz haricinde de web sitemizi ziyaret eden herkese bu paylaşımlarımız açıktır. ‘’Herşeyi biliyorum’’ anlayışından çok,’’ bilmediğim şeyler de olabilir’’ diyerek bilgi dağarcığımızı sürekli geliştirmek ve bunları herkesle paylaşma bizim esas misyonumuzdur. Muhasebe mesleği artık bir şahıs işi olmaktan çıkıp bir ekip işi haline gelmiştir. Aynı iş ahlakına sahip profesyonel bir ekiple her zaman hizmetinizdeyiz.

İçinde bulunduğumuz zaman dilimi içindeki sosyal iletişimin kuvvetli olması ve sınır tanımaması nedeni ile birçok bilgiye kolayca erişilmektedir. Ancak bu bilgileri kullanırken güvenilir ve güncel olması esastır. Sitemizde yayınlanan bilgilerde toplu olarak birçok bilgiye erişeceksiniz.
   
Anahtar Kelimeler : halat, rope, iskota halat, polyester halat, bayrak ipi, iskota, çeki halatı, tres, motor ipi, ip, paraşüt ipi, örme halat, ipek halat, endüstriyel halat, iğneli örgü, lastik halat,
    .