Ak Halat Sanayi | Tel: +90 (224) 362 54 71

Ak Halat Sanayi

Hakkımızda
Firmamız 1997 yılında aile şirketi olarak kurulmuş olup kurulduğu tarihten bu zamana tekstil sektöründe toptan kumaş ve iplik ticareti yapmaktadır. Firmamız halat, rope, iskota halat, polyester halat, bayrak ipi, iskota, çeki halatı, tres, motor ipi, ip, paraşüt ipi, örme halat, ipek halat, endüstriyel halat, iğneli örgü, lastik halat, bağlama ipi, kordon halat gibi geniş ürün yelpazesi ile hızlı bir gelişim sürecine giren firmamız toptan kumaş ve iplik sektöründe 7 şubesi ile hizmet vermektedir.

Firmamız AK HALAT markasıyla örgü tres polyester halat imalatını yapmaya başlamış olup 1000 metrekarelik kapalı alanı içerisinde son sistem makinelerimiz ve deneyimli personellerimizle ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir. Firmamızın kaliteli ürün sunmayı kendine bir ilke edinmiştir.


VİZYONUMUZ

Türkiye’de hizmet sektörüne tamamı ile yeni, dinamik bir anlayış getirmek ve sektöre ivme kazandırmaktır. Türkiye genelinde yaptığımız işlerle ilerlemek, kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde 1 numara olmalı ve çalışanlarımızın, müşterilerimizin tedarikçilerimizle; güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratarak sürekliliğimizi sağlamak, insanı öne alan ve çevreye duyarlı bir hizmet tarzıyla alanında öncü olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Modern çalışma metotları ve nitelikli insan kaynağımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yönlendirmelerine yardımcı olmaktır. İleriye dönük çalıştığımız müşterilerimiz için oluşturduğumuz mükemmel hizmetle müşteri haklarına saygılı ve çalışanların her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan sorumluluk anlayışıyla çalışan, yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren bir kuruluş olmayı misyon olarak benimsemişizdir.

   
Anahtar Kelimeler : Kurumsal
    .